RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie

Rozenlaan 1 6163 CR Geleen

Momenteel zijn er 38 gasten en Geen Leden online

Foto Album

Print Friendly, PDF & Email

Zondag 22 september 2019

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Geusselt Sport 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – Caesar 2

11:00 uur: HBC’09 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 29 september 2019

14:30 uur: FC Geleen Zuid 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:00 uur: FC Geleen Zuid 2 – L’heuvel H’bloem 2

 

Zondag 6 oktober 2019

14:30 uur: Haelen 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – FC Oda 2

10:30 uur: VV Born 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 13 oktober 2019

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Bekkerveld 1

11:30 uur: s.v. Laar 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – S.V. Argos 4

 

Zondag 20 oktober 2019

14:30 uur: VV Schaesberg 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – OVCS 4

 

Zondag 27 oktober 2019

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Caesar 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – DESM 2

 

Zondag 3 november 2019

14:30 uur: Eijsden 1 – L’heuvel H’bloem 1

10:30 uur: BSV Limburgia/Kamerland 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – FC Geleen Zuid 4

 

Zondag 10 november 2019

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Laura/Hopel Combinatie 1

11:30 uur: De Ster 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – SVM 3

 

Zondag 17 november 2019

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – Langeberg 2

11:00 uur: Spaubeek 3 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 24 november 2019

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Sporting Heerlen 1

12:00 uur: SHH 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – De Ster 4

 

Zondag 1 december 2019

14:30 uur: Sportclub’25 1 – L’heuvel H’bloem 1

09:45 uur: Neerbeek RKVV 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 8 december 2019

10:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Heer 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – MMC Weert 3

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – VV Zwentibold 5

 

Zondag 15 december 2019

14:00 uur: GSV’28 1 – L’heuvel H’bloem 1

10:30 uur: Born 4 - L'heuvel H'bloem 3

 

Zondag 26 januari 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Scharn 1

11:00 uur: Sanderbout 2 - L'heuvel H'bloem 3

 

Zondag 2 februari 2020

14:30 uur: Geusselt Sport 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:00 uur: Caesar 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – HBC’09 4

 

Zondag 9 februari 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – VV Schaesberg 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – De Ster 2

11:00 uur: SVM 3 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 16 februari 2020

14:30 uur: Caesar 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:45 uur: Langeberg 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Spaubeek 3

 

Zondag 8 maart 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Haelen 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – s.v. Laar 2

11:00 uur: S.V. Argo 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 15 maart 2020

14:30 uur: Laura/Hopel Combinatie 1 – L’heuvel H’bloem 1

12:00 uur: FC Oda 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – VV Born 4

 

Zondag 22 maart 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – GSV’28 1

 

Zondag 29 maart 2020

14:30 uur: Bekkerveld 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – BSV Limburgia/Kamerland 2

11:00 uur: De Ster 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 5 april 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – FC Geleen Zuid 1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Neerbeek RKVV 4

 

Zondag 19 april 2020

14:30 uur: Scharn 1 – L’heuvel H’bloem 1

12:00 uur: MMC Weert 3 – L’heuvel H’bloem 2

10:30 uur: VV Zwentibold 5 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 26 april 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Eijsden 1

 

Zondag 10 mei 2020

14:30 uur: Heer 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – FC Geleen Zuid 2

10:00 uur: OVCS 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Zondag 17 mei 2020

14:30 uur: L’heuvel H’bloem 1 – Sportclub’25 1

11:30 uur: DESM 2 – L’heuvel H’bloem 2

11:00 uur: L’heuvel H’bloem 3 – Sanderbout 2

 

Zondag 24 mei 2020

14:30 uur: Sporting Heerlen 1 – L’heuvel H’bloem 1

11:30 uur: L’heuvel H’bloem 2 – SHH 2

10:00 uur: FC Geleen Zuid 4 – L’heuvel H’bloem 3

 

Programma veteranen 

(toernooivorm met de volgende teams: Schinveld, Amstenrade, SVM, Woander Forest en L’heuvel H’bloem)

Vrijdag 20 september 2019

Sportpark De Gijselaar Amstenrade

Vrijdag 4 oktober 2019

Sportpark Burgemeester Smeets Munstergeleen

 

Vrijdag 18 oktober 2019

Sportpark L’heuvel H’bloem Combinatie

Vrijdag 1 november 2019

Sportpark De Steenakker Merkelbeek

Vrijdag 15 november 2019

Sportpark Burgemeester Adams Schinveld

  • @Leven Makelaars
  • Drukkerij & Printservice
  • Jumbo Penders
  • Jupiler
  • Likabo
  • MPD Geleen
  • Piet Hindriks
  • CV & Waterservice Emile
  • Stans Hairstyling
  • Volkshoes
  • Agron
  • Baetsen Groep
  • Bloemenmarkt Boree
  • Cafe de Paesjsjtal
  • Coorens Tweewielers
  • Frank Rovers Advies
  • Fysiotherapie Lindenheuvel
  • Hensgens
  • Maurice Lemmens Verf en Autolakken
  • Rabo bank
  • Rass Bandenspecialist Geleen
  • Restaurant Hafenstube
  • G. van Kessel Autohandel Autodemontage Schinnen
  • A.A. Wagemans BV