Privacy Verklaring Klik Hier

Arrow up
Arrow down

RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Combinatie

Rozenlaan 1 6163 CP Geleen

Momenteel zijn er 20 gasten en Geen Leden online

 
 
 
 
Beker/ en Competitieprogramma (concept)
 
Datum   Thuisteam Uitteam   Tijd
           
27-08   VV Sittard 2 RKFC LHC 2   19:00
          oefen
           
30-8   RKFC LHC Marvilde   14:30
30-8   EHC/Heuts 2 RKFC LHC 2   11:30
30-8   RKFC LHC 3 SV Meerssen 4   11:00
           
6-9   Venhorst RKFC LHC   14:30
6-9   RKFC LHC 2 Sportclub Jekerdal 2   11:30
6-9   RKVV Neerbeek 4 RKFC LHC 3   11:00
           
10-9   RKFC LHC 2 HBC ´09 2   20:00
          oefen
           
13-9   RKFC LHC Wilhelmina'08   14:30
13-9   RKUVC 3 RKFC LHC 3   10:00
           
20-9   Laura/Hopel Comb. RKFC LHC   14:30
20-9   De Ster 2 RKFC LHC 2   11:30
20-9   RKFC LHC 3 De Ster 4   11:00
           
27-9   RKFC LHC Sporting Heerlen   14:30
27-9   RKFC LHC 2 MMC Weert 2   11:30
27-9   SVM 3 RKFC LHC 3   13:00
           
4-10   RVU RKFC LHC   14:30
4-10   Born 2 RKFC LHC 2   11:00
4-10   VV Zwentibold 4 RKFC LHC 3   11:00
           
11-10   RKFC LHC Caesar   14:30
11-10   RKFC LHC 2 Merefeldia 2   11:30
11-10   RKFC LHC 3 HBC'09 3   11:00
           
18-10   Eijsden RKFC LHC   14:30
           
25-10   RKFC LHC V.V. Schaesberg   14:30
25-10   RKFC LHC 2 FC Geleen Zuid 2   11:30
25-10   FC RIA 3 RKFC LHC 3   11:00
           
1-11   Geusselt Sport RKFC LHC   14:30
1-11   s.v. Laar 2 RKFC LHC 2   11:30
1-11   RKFC LHC 3 S.V. Argo 5   11:00
           
8-11   RKFC LHC Heer   14:30
8-11   RKFC LHC 2 DESM 2   11:30
8-11   Sporting Sittard'13 3 RKFC LHC 3   10:30
           
22-11   Bekkerveld RKFC LHC   14:30
22-11   SHH 2 RKFC LHC 2   12:00
22-11   RKFC LHC 3 Centrum Boys 3   11:00
           
29-11   RKFC LHC Sportclub'25   14:30
29-11   RKFC LHC 2 FC Oda 2   11:30
29-11   Born 5 RKFC LHC 3   10:30
           
6-12   GSV'28 RKFC LHC   14:00
6-12   SV Someren 4 RKFC LHC 2   12:00
6-12   VV ALFA SPORT 4 RKFC LHC 3   11:00
           
13-12   RKFC LHC FC Geleen-Zuid   14:00
13-12   BSV Limburgia/K 2 RKFC LHC 2   10:30
13-12   RKFC LHC 3 MBC'13 4   11:00
           
17-1   Scharn RKFC LHC   14:30
           
24-1   RKFC LHC Eijsden   14:30
           
31-1   Caesar RKFC LHC   14:30
31-1   RKFC LHC 2 De Ster 2   11:30
31-1   De Ster 4 RKFC LHC 3   10:30
           
7-2   RKFC LHC RVU   14:30
7-2   MMC Weert 2 RKFC LHC 2   12:00
7-2   RKFC LHC 3 FC RIA 3   11:00
           
28-2   RKFC LHC Laura/Hopel Comb.   14:30
28-2   RKFC LHC 2 SHH 2   11:30
28-2   RKFC LHC 3 VV Zwentibold 4   11:00
           
7-3   Heer RKFC LHC   14:30
7-3   Merefeldia 2 RKFC LHC 2   11:00
7-3   HBC'09 3 RKFC LHC 3   11:00
           
14-3   RKFC LHC Bekkerveld   14:30
           
21-3   FC Geleen-Zuid RKFC LHC   14:30
21-3   RKFC LHC 2 SV Someren 4   11:30
21-3   RKFC LHC 3 Born 5   11:00
           
28-3   RKFC LHC Scharn   14:30
28-3   FC Oda 2 RKFC LHC 2   12:00
28-3   MBC'13 4 RKFC LHC 3   12:30
           
11-4   Sportclub'25 RKFC LHC   14:30
11-4   RKFC LHC 2 Born 2   11:30
11-4   RKFC LHC 3 Sporting Sittard'13 3   11:00
           
18-4   RKFC LHC GSV'28   14:30
18-4   FC Geleen Zuid 2 RKFC LHC 2   11:00
18-4   Centrum Boys 3 RKFC LHC 3   11:00
           
25-4   V.V. Schaesberg RKFC LHC   14:30
25-4   RKFC LHC 2 BSV Limburgia/K 2   11:30
25-4   RKFC LHC 3 VV ALFA SPORT 4   11:00
           
9-5   RKFC LHC Geusselt Sport   14:30
9-5   RKFC LHC 2 s.v. Laar 2   11:30
9-5   S.V. Argo 5 RKFC LHC 3   09:30
           
16-5   Sporting Heerlen RKFC LHC   14:30
16-5   DESM 2 RKFC LHC 2   11:30
16-5   RKFC LHC 3 SVM 3   11:00