RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie

Rozenlaan 1 6163 CR Geleen

Momenteel zijn er 44 gasten en Geen Leden online

Foto Album

Print Friendly, PDF & Email

Zaterdag 14 september 2019

09:30 uur: Langeberg JO7-1/2 – L’heuvel H’bloem JO7-1

 

Zaterdag 21 september 2019

13:00 uur: Sittard JO15-1 – L’heuvel H’bloem JO15-1

10:30 uur: Caesar JO12-1G - L’heuvel H’bloem JO12-1

10:20 uur: SJO Weltania Bekkerveld JO10-2 - L’heuvel H’bloem JO10-1

10:00 uur: Geulsche Boys JO10-2G - L’heuvel H’bloem JO10-2

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO9-1 – MBC’13 JO9-2G

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO8-1 – Sanderbout JO8-1

08:45 uur: FC Geleen Zuid JO7-3/4 - L’heuvel H’bloem JO7-1

 

Maandag 23 september 2019 (beker)

18:30 uur: Sportclub Susteren JO10-3 – L’heuvel H’bloem JO10-2

18:30 uur: De Ster JO09-2 – L’heuvel H’bloem JO09-1

18:30 uur: Sittard JO08-2 – L’heuvel H’bloem JO08-1

 

Woensdag 25 september 2019 (beker)

18:30 uur: L’heuvel H’bloem JO08-1 – OVCS JO08-1

 

Zaterdag 28 september 2019

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO15-1 – VV GKC.RKHVC JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1- Schinveld/ Arx ICT JO12-1G

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-1 – ST LHC/Haanrade JO10-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-2 – Sportclub Susteren JO10-1

09:30 uur: Roosteren JO9-1G - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: Sittard JO8-3 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – SJO UBC JO7-1

 

Zaterdag 5 oktober 2019

11:15 uur: s.v. Laar JO15-2 – L’heuvel H’bloem JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1 – Groene Ster JO12-1

10:00 uur: Groene Ster JO10-2 - L’heuvel H’bloem JO10-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-2 – Neerbeek RKVV JO10-1

10:30 uur: Born JO9-3 - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: VV Born JO-1 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – S.V. Argo JO7-3

 

Zaterdag 12 oktober 2019

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO15-1 – SHH JO15-2G

09:00 uur: Amstenrade JO12-1 - L’heuvel H’bloem JO12-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-1 – RKTSV JO10-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO9-1 – VV GKC/RKHVC JO9-2G

08:45 uur: De Ster JO7-3 - L’heuvel H’bloem JO7-1

 

Zaterdag 19 oktober 2019

11:00 uur: SVM JO10-2 - L'heuvel H'bloem JO10-1 (beker)

 

Zaterdag 26 oktober 2019

12:30 uur: SNA JO15-1 - L’heuvel H’bloem JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1 – ST GSV’28/Schimmert JO12-1

10:30 uur: WDZ JO10-1G - L’heuvel H’bloem JO10-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-2 – Sanderbout JO10-1G

09:30 uur: SJO UBC JO9-2 - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: VV Zwentibold JO8-1 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – Sittard JO7-3/4

 

Woensdag 30 oktober 2019

18:30 uur: Caesar JO10-1G - L’heuvel H’bloem JO10-2

18:30 uur: L’heuvel H’bloem JO8-1 - De Ster JO8-2

 

Zaterdag 2 november 2019

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO15-1 – ST EVV/RIOS’31 JO15-1

11:15 uur: De Leeuw JO12-2G - L’heuvel H’bloem JO12-1

09:00 uur: SV Meerssen JO10-2 – L’heuvel H’bloem JO10-2

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO9-1 – Walburgia JO9-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO8-1 – SJO UBC JO8-1

09:00 uur: FC RIA JO7-3G - L’heuvel H’bloem JO7-1

 

Zaterdag 9 november 2019

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO15-1 – S.V. Argo JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1 – RKUVC JO12-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-1 – SJO Weltania Bekkerveld JO10-3

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO1O-2  Slekker Boys JO10-2

09:30 uur: HBC’09 JO9-1 - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: Sportclub Susteren JO8-1 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – De Ster JO7-1

 

Zaterdag 16 november 2019

13:15 uur: De Ster JO15-1 - L’heuvel H’bloem JO15-1

10:15 uur: ST Voerendaal/RKSVB JO12—3G - L’heuvel H’bloem JO12-1

09:30 uur: Langeberg JO10-1 - L’heuvel H’bloem JO10-1

11:00 uur: SVM JO10-2 - L’heuvel H’bloem JO10-2

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO9-1 – SNA JO9-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO8-1 – OVCS JO8-1

09:00 uur: Sportclub Susteren JO7-3/4 - L’heuvel H’bloem JO7-1

 

Zaterdag 23 november 2019

12:00 uur: Sportclub Susteren JO15-1 - L’heuvel H’bloem JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1 – Woander Forest JO12-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-1 – FC Kerkrade West JO10-2

09:30 uur: Spaubeek JO10-1 - L’heuvel H’bloem JO10-2

09:00 uur: Slekker Boys JO9-2G - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: DVO JO8-2 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – Sporting Sittard ’13 JO7-1

 

Zaterdag 30 november 2019

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO15-1 – Roosteren JO15-1

12:30 uur: L’heuvel H’bloem JO12-1 – De Ster JO12-1G

10:30 uur: KVC Oranje JO10-1 - L’heuvel H’bloem JO10-1

11:00 uur: L’heuvel H’bloem JO10-2 – FC Geleen Zuid JO10-3

09:15 uur: S.V. Argo JO9-2 - L’heuvel H’bloem JO9-1

09:00 uur: Haslou JO8-2 - L’heuvel H’bloem JO8-1

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO7-1 – Haslou JO7-1G

 

Zaterdag 7 december 2019

11:30 uur: DESM JO15-1G - L’heuvel H’bloem JO15-1

10:30 uur: SV Hulsberg JO12-1 - L’heuvel H’bloem JO12-1

10:15 uur: V.V. Schaesberg JO10-2 – L’heuvel H’bloem JO10-1

10:15 uur: Haslou JO10-2 - L’heuvel H’bloem JO10-2

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO9-1 - Neerbeek RKVV JO9-2G

10:00 uur: L’heuvel H’bloem JO8-1 – Amstenrade JO8-1

 

  • @Leven Makelaars
  • Drukkerij & Printservice
  • Jumbo Penders
  • Jupiler
  • Likabo
  • MPD Geleen
  • Piet Hindriks
  • CV & Waterservice Emile
  • Stans Hairstyling
  • Volkshoes
  • Agron
  • Baetsen Groep
  • Bloemenmarkt Boree
  • Cafe de Paesjsjtal
  • Coorens Tweewielers
  • Frank Rovers Advies
  • Fysiotherapie Lindenheuvel
  • Hensgens
  • Maurice Lemmens Verf en Autolakken
  • Rabo bank
  • Rass Bandenspecialist Geleen
  • Restaurant Hafenstube
  • G. van Kessel Autohandel Autodemontage Schinnen
  • A.A. Wagemans BV